м. Одеса, вул. В'ячеслава Кирилова, 5а
UA
RU
Всі види фальцьованої покрівлі
Покрівельні панелі клікфальц
Класична фальцьована покрівля
Компанія ВК «Металіка» виробляє фальцевую покрівлю з класичним стоячим замком, а також самозащелкивающиеся покрівельні панелі клікфальц. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, а на кожному етапі здійснюється строгий контроль за якістю продукції.

Виробництво фальцевої покрівлі в Одесі

Як класичну фальцевую покрівлю, так і клікфальц ми виробляємо з тонколистового металу холодного прокату різної товщини. Доступне замовлення як з оцинкованого нефарбованого, так і з металу з полімерним матовим або глянсовим покриттям в широкому асортименті кольору.

Виробництво фальцевой покрівлі здійснюється з металу товщиною 0,4-0,9 мм, а покрівельні панелі клікфальц з металу 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм і 0,7 мм.
Клікфальц від виробника в Одесі
Клікфальц - герметичний матеріал для облаштування даху. Покриття легко монтується за допомогою саморізів в перфорований край листа. Після замикання на панелях не залишаються наскрізні отвори. Для замовлення доступні чотири види панелей: Хвиля, Про, Класик і Трапеція.

Технічні характеристики клікфальца:

  • Повна ширина - 539 мм
  • Корисна ширина - 505 мм
  • Мінімальна довжина панелі - 0,4 м
  • Висота фальца - 27 мм
  • Склад цинку залежить від виробника металу (від 80 до 224 г / кв.м.)
  • Виробники металу: Туреччина, Люксембург, Україна, Китай, Польща, Бельгія, Німеччина, Корея
  • Покриття: Zn, AlZn, PE, PEMA
Найчастіші питання про фальцеву покрівлю
Чим відрізняється звичайна фальцьована покрівля від клікфальцю
У класичній фальцевій покрівлі фальцеве з'єднання являє собою Г-подібний профіль, перекладину якого загинають вниз на 90 º. Так виходить замок, який необхідно загинати спеціальним обладнанням. У покрівельних панелях клікфальц використовується особливе профілювання і панелі оснащені замикаються замками, від яких матеріал і отримав назву.
Яку товщину металу для фальцьованої покрівлі мені вибрати
Чим товще метал, тим покриття виходить більш міцне і стійке до механічних пошкоджень. Але разом зі збільшенням жорсткості зменшується гнучкість матеріалу. Це означає, що для покрівлі з сильними вигинами дуже товстий метал може не підійти.
Мені потрібна невелика кількість матеріалу, це можливо?
Так, ми приймаємо замовлення на будь-які обсяги.
ТОВ «ВК Металіка» - завод-виробник покрівельних матеріалів в Одесі. Виробництво профнастилу, металочерепиці, фальцьованої покрівлі та добірних елементів. Дистрибуція супутніх матеріалів для покрівлі, систем водостоку, вентиляційних повітроводів.
  • Виробництво:
  • м. Одеса, вул. 4-й Масив
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім'я
Телефон
Доставка
Made on
Tilda