м. Одеса, вул. В'ячеслава Кирилова, 5а
UA
RU
Компанія ВК «Металіка» виробляє фальцевую покрівлю з класичним стоячим замком, а також самозатискні покрівельні панелі Клікфальц. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, а на кожному етапі - суворий контроль за якістю продукції.

Виробництво фальцевої покрівлі в Одесі

Як класичну фальцевую покрівлю, так і клікфальц ми виробляємо з тонколистового металу холодного прокату різної товщини. Доступне замовлення як з оцинкованого нефарбованого, так і з металу з полімерним матовим або глянсовим покриттям в широкому асортименті кольору.

Виробництво фальцевой покрівлі здійснюється з металу товщиною 0,4-0,9 мм, а покрівельні панелі клікфальц з металу 0,4 мм, 0,45 мм, 0,5 мм і 0,7 мм.
Клікфальц від виробника в Одесі
Клікфальц - герметичний матеріал для облаштування даху. Покриття легко монтується за допомогою саморізів в перфорований край листа. Після замикання на панелях не залишаються наскрізні отвори. Для замовлення доступні чотири види панелей: Хвиля, Про, Класик і Трапеція.
Технічні характеристики клікфальця:

  • Повна ширина - 539 мм
  • Корисна ширина - 505 мм
  • Мінімальна довжина панелі - 0,4 м
  • Висота фальца - 27 мм
  • Склад цинку залежить від виробника металу (від 80 до 224 г / кв.м.)
  • Виробники металу: Туреччина, Люксембург, Україна, Китай, Польща, Бельгія, Німеччина, Корея
  • Покриття: Zn, AlZn, PE, PEMA
Частина площини панелей Клікфальц, яка примикає до замку, має невелике технічне профілювання для більш точного співпадіння попередньої панелі з планкою кріплення саморізів.

Доступні декілька типів зрізу та оформлення краю покрівельної панелі клікфальц. В залежності від потреб і технологічних особливостей монтажу, панелі можеть бути ще на етапі виробництва оформлені в заявлених варіацях.
Для безпечного транспортування покрівельних панелей Клікфальц забезпечується спеціальне пакування з метою запобігання деформації, зсуву, пошкодженню панелей.

Клікфальц вкладається на дерев'яні палети, довжиною більше ніж самі панелі. Між листами покрівельних панелей розміщуються пенопластові елементи. Додатково панелі фіксуються стрейчплівкою.

Кути та торцеві частини панелей закриваються дерев'яними рамками, посередині також монтуються додаткові дерев'яні рамки та фіксуюючі бруски за необхідності.
Найчастіші питання про фальцеву покрівлю
Чим відрізняється звичайна фальцьована покрівля від клікфальцю
У класичній фальцевій покрівлі фальцеве з'єднання являє собою Г-подібний профіль, перекладину якого загинають вниз на 90 º. Так виходить замок, який необхідно загинати спеціальним обладнанням. У покрівельних панелях клікфальц використовується особливе профілювання і панелі оснащені замикаються замками, від яких матеріал і отримав назву.
Яку товщину металу для фальцьованої покрівлі мені вибрати
Чим товще метал, тим покриття виходить більш міцне і стійке до механічних пошкоджень. Але разом зі збільшенням жорсткості зменшується гнучкість матеріалу. Це означає, що для покрівлі з сильними вигинами дуже товстий метал може не підійти.
Мені потрібна невелика кількість матеріалу, це можливо?
Так, ми приймаємо замовлення на будь-які обсяги.
ТОВ «ВК Металіка» - завод-виробник покрівельних матеріалів в Одесі. Виробництво профнастилу, металочерепиці, фальцьованої покрівлі та добірних елементів. Дистрибуція супутніх матеріалів для покрівлі, систем водостоку, вентиляційних повітроводів.
  • Виробництво:
  • м. Одеса, вул. 4-й Масив
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім'я
Телефон
Доставка
Made on
Tilda