м. Одеса, вул. В'ячеслава Кирилова, 5а
UA
RU
Покрівля - це одна з основних частин будинку, від якої напряму залежить, наскільки буде тепло, сухо та затишно у приміщенні. Тому вкрай важливо, щоб покрівельний матеріал був якісним та довговічним.

ТОВ ВК «Металіка» виробляє всі основні види металевих покрівельних матеріалів - металочерепицю, профнастил, класичну фальцьовану покрівлю та клікфальц. Втім, назва «покрівельні матеріали» достатньо умовна, через те що частину нашої продукції використовують також і для облицювання будівель, зведення огороджувальних конструкцій та ін.

Покрівельні матеріали в Одесі

Виробничі потужності компанії ВК «Металіка» дозволяють виконувати замовлення в максимально короткі терміни і з дотриманням найвищих стандартів якості. Так, у нас оснащені виробничі лінії:

  • Чотирьох видів профнастилу — ПС-8, ПС/ПК-20, ПС/ПК-35, ПК-45
  • Двох видів металочерепиці: «Monterrey PLUS з 3D зрізом» та «Фора»
  • Фальцьованої покрівлі
  • Покрівельних панелей клікфальц
  • Добірних елементів (планок) для покрівлі та металевих конструкцій
Крім того, найближчим часом планується запуск виробничих ліній металевого софіту (підшиви) ти штакетника для парканів.
Купити покрівельні матеріали в Одесі
Придбати покрівельні матеріали від виробника в Одесі дуже просто! Ви можете зробити замовлення на сайті, зателефонувати і обговорити замовлення з менеджером або приїхати до офісу компанії. Наші менеджери надають професійні консультації, допомогають з вибором матеріалу та його технічних показниців в залежності від запиту клієнта, а також супроводжують угоду на всіх етапах.
Залежно від вибору виробника металу ми можемо надати офіційну гарантію на продукцію. Крім того, ми завжди стежимо за дотриманням заявлених показників! Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте саме ту висоту профілювання, яка вказана в кресленнях, і чітко замовлену довжину листів.
Найчастіші питання про покрівельні матеріали
Які покрівельні матеріали бувають
Покрівельних матеріалів на ринку дуже багато. Якщо говорити про металевої покрівлі, то це металочерепиця, профнастил, фальцева покрівля та клікфальц. Також серед металевих покрівельних матеріалів виділяють мідну покрівлю та титан-цинк. Крім того існує ще кілька інших типів черепиці - натуральна керамічна, композитна, цементно-піщана, бітумна черепиця. Також існують рулонні покрівельні матеріали, такі як євроруберойд і ПВХ-мембрани.
Які матеріали ви виготовляєте
ВК «Металіка» виробляє профнастил з різною висотою профілювання, металочерепицю двох видів, звичайну фальцеву покрівлю та покрівельні панелі клікфальц. Виробництво здійснюється з тонколистової оцинкованої сталі холодного прокату різних виробників.
Я хочу замовити матеріал, якого нема в переліку тих, що в наявності
Зверніться до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті! У більшості випадків ми можемо допомогти навіть з нестандартними запитами.
ТОВ «ВК Металіка» - завод-виробник покрівельних матеріалів в Одесі. Виробництво профнастилу, металочерепиці, фальцьованої покрівлі та добірних елементів. Дистрибуція супутніх матеріалів для покрівлі, систем водостоку, вентиляційних повітроводів.
  • Виробництво:
  • м. Одеса, вул. 4-й Масив
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім'я
Телефон
Доставка
Made on
Tilda