м. Одеса, вул. В'ячеслава Кирилова, 5а
UA
RU

Дилерам

Яку б якісну і чудову продукцію ми не виробляли, без розвинутої мережі дилерів і партнерів повноцінного розвитку не вийде. Тому ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці і готові розповісти про них докладніше.
  1. Ми зацікавлені в тому, щоб наші дилери продавали якомога більше і відмінно заробляли. Це запорука довгого і взаємовигідного співробітництва. Тому наші менеджери завжди надають дилерам максимально можливі знижки.
  2. Крім того, ми піклуємося про свою репутацію й успіх своїх партнерів, тому наші співробітники надають реальну, чесну інформацію про технічні показники, якості матеріалів і реальних доступних об'ємах.
  3. Ми намагаємося максимально скоротити терміни виробництва, щоб наші партнери встигали виконати свої зобов'язання перед клієнтом.
  4. Ми завжди стежимо за якістю продукції, що виробляється і відсутністю дефектів на товар.
Крім продукції власного виробництва, серед якої профнастил, металочерепиця, фальцева покрівля та покрівельні панелі клікфальц, а також добірні елементи, компанія ВК Металіка забезпечує клієнтів і дилерів супутніми матеріалами для покрівлі або огороджувальних конструкцій.

Ми працюємо в тісному партнерстві з виробниками покрівельних стрічок, плівок і мембран, водостічних систем, вентиляційних систем і повітропроводів і багато іншого. Для дилерів також, як і на продукцію власного виробництва, діють спеціальні ціни.
Готові заробляти разом з ВК Металіка?
Залиште заявку на приєднання до дилерської мережі і ми зв'яжемось з вами в найкоротший термін
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся зі збором та обробкою ваших персональних даних
ТОВ «ВК Металіка» - завод-виробник покрівельних матеріалів в Одесі. Виробництво профнастилу, металочерепиці, фальцьованої покрівлі та добірних елементів. Дистрибуція супутніх матеріалів для покрівлі, систем водостоку, вентиляційних повітроводів.
  • Виробництво:
  • м. Одеса, вул. 4-й Масив
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ім'я
Телефон
Доставка
Made on
Tilda